+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Skylift

Na rynku podnośników platformowych do samochodów ciężarowych i autobusów, Skylift zapoczątkował małą rewolucję i jest obecnie użytkowany przez kilkuset zadowolonych Klientów na całym świecie. Skylift firmy Stertil-Koni działa w pozycji wertykalnej.

Podnośnik bezprzewodowy

Przestawne podnośniki bezprzewodowe są dostępne o udźwigu 7.500 kg ,8.500 kg, 10.000 kg i 17.500 kg/ na kolumnę. Podnośnik Earthlift Stertil-Koni posiada wyjątkowy system aktywnego odzysku energii umożliwiający 50 cykli pracy.

Ecolift

Ecolift podnosi pojazdy o bardzo niskim prześwicie. System Continuous RecessTM umożliwia chowanie się ruchomych nożyc pod poziom posadzki w ustalonym zakresie pracy.

Podnośnik podpodłogowy

Stertil-Koni oferuje szeroki zakres podnośników podpodłogowych. Dostępne są modele z nożycami i teleskopowym cylindrem.

Podnośniki kolumnowe

Wyjątkowo bezpieczne, bez zewnętrznego źródła energii, przewodów łączących, czyli bez ryzyka potknięć, a wszystko przy minimalnym czasie montażu.

Podnoszenie ciężkich pojazdów

Globalny lider rynku

Od 1947 roku tysiące warsztatowców zaufało podnośnikom Stertil-Koni. W ciągu tych lat liczba użytkowników w kraju i za granicą systematycznie rośnie. Obecnie Stertil-Koni jest światowym koncernem, działającym w ponad 45 krajach świata.

Sprawdź nasze produkty
Podnośniki kolumnowe Stertil-Koni

AKTUALNOŚCI

Stertil-Koni zabierze Cię do wirtualnego świata warsztatu Stertil-Koni. Pobierz aplikację Stertil-Koni Virtual Reality. Czytaj więcej

Stertil-Koni oferuje inteligentny system kontrolny ebright dla wszystkich przestawnych podnośników kolumnowych. Dzięki tej zmianie wszystkie kolumny bezprzewodowe i przewodowe są gotowe na przyszłość. Czytaj więcej

Targi Automechanika Shanghai 2018

WYDARZENIA

Shanghai 2018

 

Stertil-Koni będzie uczestniczyć w Targach Automechanika , odbywających się między 28 listopada -1 grudnia 2018. Hala 5.1, stoisko F11. Serdecznie zapraszamy!

 

Nasze Projekty

Rekordowy sukces SKYLIFT dla Stertil-Koni

Platformowy podnośnik Stertil-Koni SKYLIFT jest bardzo popularny wśród firm autobusowych i naprawczych w Azji, a szczególności w Japonii i Singapurze.

REKORDOWY SUKCES SKYLIFT
Podnośniki kolumnowe Stertil-Koni

Możliwości

Podnośniki

Co podnosimy?

Jeśli nie wiesz, który podnośnik wybrać - odwiedż naszą stronę Podnosimy lub skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli, którzy udzielą fachowej porady w wyborze najlepszego podnośnika! Kontakt z nami