+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Stertil Happy Holidays 2017

Skylift

Na rynku podnośników platformowych do samochodów ciężarowych i autobusów, Skylift zapoczątkował małą rewolucję i jest obecnie użytkowany przez kilkuset zadowolonych Klientów na całym świecie. Skylift firmy Stertil-Koni działa w pozycji wertykalnej.

Podnośnik bezprzewodowy

Przestawne podnośniki bezprzewodowe są dostępne o udźwigu 7.500 kg ,8.500 kg, 10.000 kg i 17.500 kg/ na kolumnę. Podnośnik Earthlift Stertil-Koni posiada wyjątkowy system aktywnego odzysku energii umożliwiający 50 cykli pracy.

Stertil Happy Holidays 2017

Ecolift

Ecolift podnosi pojazdy o bardzo niskim prześwicie. System Continuous RecessTM umożliwia chowanie się ruchomych nożyc pod poziom posadzki w ustalonym zakresie pracy.

Podnośnik podpodłogowy

Stertil-Koni oferuje szeroki zakres podnośników podpodłogowych. Dostępne są modele z nożycami i teleskopowym cylindrem.

Podnośniki kolumnowe

Wyjątkowo bezpieczne, bez zewnętrznego źródła energii, przewodów łączących, czyli bez ryzyka potknięć, a wszystko przy minimalnym czasie montażu.

Stertil Happy Holidays 2017

Podnoszenie ciężkich pojazdów

Globalny lider rynku

Od 1947 roku tysiące warsztatowców zaufało podnośnikom Stertil-Koni. W ciągu tych lat liczba użytkowników w kraju i za granicą systematycznie rośnie. Obecnie Stertil-Koni jest światowym koncernem, działającym w ponad 45 krajach świata.

Sprawdź nasze produkty
Podnośniki kolumnowe Stertil-Koni

AKTUALNOŚCI

HAECO Airport Engineering korzysta z produktów Stertil-Koni Czytaj więcej

We wrześniu 2015 roku firma Stertil-Koni, światowy lider podnośników, wprowadził specjalne adaptery umożliwiające podnoszenie maszyn rolniczych. Czytaj więcej

Konserwacja wózka widłowego

Nowy produkt

Łatwa konserwacja wózka widłowego

Poniżej video potwierdzające uniwersalność naszych przestawnych podnośników kolumnowych.  W standardzie wyposażone w niską podstawę i regulowane łapy z łatwością poradzą sobie z wózkiem widłowym.  Video

Nasze Projekty

Rekordowy sukces SKYLIFT dla Stertil-Koni

Platformowy podnośnik Stertil-Koni SKYLIFT jest bardzo popularny wśród firm autobusowych i naprawczych w Azji, a szczególności w Japonii i Singapurze.

REKORDOWY SUKCES SKYLIFT
Podnośniki kolumnowe Stertil-Koni

Możliwości

Zapisz się do newslettera Stertil-Koni

Podnośniki

Co podnosimy?

Jeśli nie wiesz, który podnośnik wybrać - odwiedż naszą stronę Podnosimy lub skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli, którzy udzielą fachowej porady w wyborze najlepszego podnośnika! 

Kontakt z nami