+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Siedziba Stertil B.V.

O nas

 Stertil

Stertil-Koni specjalizuje się w podnoszeniu ciężkich pojazdów i posiada długą historię w zakresie wyposażenia pojazdów. Stertil-Koni kładzie główny nacisk na pojazdy użytkowe i wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta w zakresie konserwacji i napraw.

Możesz być pewien, że inwestycja w podnośnik Stertil-Koni oznacza jakość, niezawodność i innowacyjność, a w pełni zaangażowany zespół Stertil–Koni zaproponuje rozwiązania, które będą służyć w każdym warsztacie.

Lokalne biura sprzedaży Stertil-Koni w:

The Netherlands ● Stokvis Equipment B.V.
United Kingdom & Ireland ● Stertil UK Ltd.
France ● Stertil-Equip’VI
United States of America ● Stertil-Koni USA
Germany ● Nussbaum Automotive Lifts GmbH / Stertil-Koni
China ● Stertil Qingdao Heavy Duty Vehicle Lifts Co., Ltd

Stertil-Koni jest jedynym specjalistą w podnoszeniu ciężkich pojazdów oferującym obszerną gamę zróżnicowanych produktów, sprzedawanych przez dobrze zorganizowane, globalne struktury sprzedaży na całym świecie. Marka Stertil-Koni posiada przedstawicielstwa w 45 krajach.

Badania i Rozwój

Badania i Rozwój Stertil

Stertil-Koni posiada własny dział badań i rozwoju podnośników samochodowych zapewniając rozwiązania zorientowane na Klienta. Po wysłuchaniu wymogów rynku, tłumaczymy je na nowe rozwiązania produktowe. Bezprzewodowa mobilna kolumna podnosząca bez kabli, czyli bez ryzyka potknięcia to opatentowany projekt, które zmienił rynek podnoszenia ciężkich pojazdów w ciągu ostatnich 10 lat. EARTHLIFT z unikalnym aktywnym systemem odzysku energii, do zasilania baterii po opuszczeniu kolumny i na tym nie koniec ...

Podnośniki Stertil

Podnośniki Stertil

System syntetycznych kółek z dożywotnią gwarancją, systemy podnoszące sterowane mikroprocesorem, automatyczne wyświetlacze diagnozy błędów i programowalne wysokości podnoszenia, systemy bez belek poprzecznych, różne patenty. Zastosowanie tak nowoczesnych programów obliczeniowych jak FEM (metoda elementów skończonych) oraz wykorzystania systemów CAD pozwoliły Stertil-Koni, wynieść technologię podnoszenia na jeszcze wyższy poziom.

INNOWACJA TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI

 

Stertil-Koni, rozwiązanie w zakresie podnoszenia

Sprawdź nasze produkty