+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Podnośniki 4-kolumnowe 5,5t & 7t

Kompaktowe podnośniki 4-kolumnowe Stertil-Koni są bardzo uniwersalne pod względem konserwacji i serwisu. Kompaktowe podnośniki 4-kolumnowe zostały specjalnie zaprojektowane dla nowej generacji długich samochodów dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych. Nawet w mniejszych warsztatach mechanik ma do dyspozycji dużą przestrzeń roboczą pod podnośnikiem. System wyposażony jest w dwa cylindry hydrauliczne

POBIERZ BROSZURĘ
  • Wyjątkowa wysokość najazdu
  • Kompaktowy projekt z funkcjonalną przestrzenią roboczą
  • Szerokie regulowane platformy
  • Niska wysokość najazdu ułatwiająca wjazd na platformy
  • Regulowana prędkość opuszczania dla bezpiecznego i kontrolowanego opuszczania

Specyfikacja

ModelST 4055ST 4070
System podnoszenia HydraulicznyHydrauliczny
Udźwig5 500 kg7 000 kg
Wysokość podnoszenia 2,030 mm2,030 mm
Czas podnoszenia31 seconds31 seconds
Długość platformy5125 mm5725 mm
System podnoszenia HydraulicznyUdźwig5 500 kgWysokość podnoszenia 2,030 mmCzas podnoszenia31 secondsDługość platformy5125 mm
System podnoszenia HydraulicznyUdźwig7 000 kgWysokość podnoszenia 2,030 mmCzas podnoszenia31 secondsDługość platformy5725 mm

Szerokie regulowane platformy

Wyjątkowo niskie najazdy o wysokości jedynie 16 cm gwarantują bezproblemowy wjazd na platformy pojazdom o niskim zawieszeniu.

Niska wysokość najazdów spowodowała ich skrócenie, a tym samym zwiększenie miejsca pracy w warsztacie.

Regulowana prędkość opuszczania

Wszystkie modele są standardowo wyposażone w regulowany zawór prędkości opuszczania. Pojazd na podnośniku może być opuszczany na np.: stojaki osiowe, podnośnik do skrzynki biegów.

Uniwersalny projekt

Szeroki asortyment dostępnych długości i szerokości tych podnośników 4 -kolumnowych, Stertil-Koni umożliwia dopasowanie platform do Twojego miejsca pracy lub pojazdu.

Ergonomiczny projekt

Dzięki swojej kompaktowej budowie podnośnik mieści się w niemal każdym warsztacie. Niska wysokość najazdu w połączeniu z krótkimi rampami zapewnia optymalny dostęp do podnośników 4-kolumnowych.

ST 4055

ST 4055 ma udźwig 5 500 kg. Dzięki swojej kompaktowej budowie jest często stosowany w mniejszych warsztatach, zajmując minimalną powierzchnię.

ST 4070

ST 4070 ma udźwig 7.000 kg. Jeśli potrzebujesz nieco większego udźwigu ST 4070 będzie doskonałym rozwiązaniem.Szczególnie do długich pojazdów typu van: Mercedes Sprinter, Ford Transit, Iveco Daily, VW Crafter.

  • ST 4055
  • ST 4070

Bardzo stabilny

Dzięki specjalnemu projektowi kolumn, belek poprzecznych i pomostów, podnośniki ST 4055 i ST 4070 są bardzo stabilne.

Z uwagi na wąski profil i specjalną konstrukcję zachowano maksymalny rozstaw między kolumnami. To sprawia, że wjazd szerokich pojazdów jest łatwiejszy i gwarantuje optymalny dostęp.

Maksymalna wysokość podnoszenia

Wyjątkową wysokość podnoszenia na więcej niż 21 metrów można osiągnąć w bardzo krótkim czasie. Oznacza to, że nawet wysocy mechanicy mogą pracować w wyprostowanej pozycji pod pojazdem.

Szybkość opuszczania można ręcznie kontrolować, ustawiając pojazd na stojakach osiowych i podnośnikach do skrzyń biegów.

Niezawodność Pracy

Podnośniki 4-kolumnowe Stertil-Koni znane są ze swojej niezawodności, długiej żywotności i wysokiego wskaźnika odsprzedaży. Podnośniki Stertil-Koni zaprojektowano z myślą o intensywnym i bezproblemowym użytkowaniu.

Wszystkie modele przetestowano na conajmniej 50 000 cykli podnoszenia pod pełnym obciążeniem.

Optymalny Dostęp

Pomosty o szerokości 630 mm sprawiają, że te 4-kolumnowe podnośniki są idealnym rozwiązaniem  dla samochodów dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych z podwójnymi oponami.

Regulowany rozstaw między pomostami zapewnia maksymalną swobodę ruchów pod pojazdem.

Wolność podnoszenia ciężkich pojazdów

WIĘCEJ INFORMACJI