+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Maksymalna przestrzeń robocza

SKYLIFT

Platformowa konstrukcja SKYLIFT Stertil -Koni umożliwia mechanikowi swobodną pracę pod platformą; łatwość obsługi z kompaktowym pulpitem sterującym z System kontrolny ebright Control i systemem autodiagnostyki; zwiększone bezpieczeństwo i niezależna blokada mechaniczna z podnoszeniem 90mm od poziomu posadzki i wbudowanym mechanizmem przeciążeniowym. Dzięki specjalnemu zestawowi synchronicznemu pomiędzy dwoma podnośnikami, SKYLIFT można rozszerzyć maksymalnie do 30 metrów z udźwigiem 70t.

BROSZURA DO POBRANIA
  • Maksymalna przestrzeń robocza
  • Optymalny dostęp, minimum powierzchni
  • Wielofunkcyjność i wielozadaniowość
  • Łatwy i szybki montaż
  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Cechy użytkowe

Specyfikacja

ModelSKY.200 SKY.250 SKY.350
System podnoszeniahydraulicznyhydraulicznyhydrauliczny
Udźwig20,000 kg25,000 kg35,000 kg
Wysokość podnoszenia1750 mm1750 mm1750 mm
Czas podnoszenia90 sec90 sec90 sec
Dostępne długości platform7-8-9-10-12-14,5 metrów7-8-9-10-12-14,5 metrów8-9-10-12-14.5 metrów
Moc silnika9 kW9 kW9 kW
System podnoszeniahydraulicznyUdźwig20,000 kgWysokość podnoszenia1750 mmCzas podnoszenia90 secDostępne długości platform7-8-9-10-12-14,5 metrówMoc silnika9 kW
System podnoszeniahydraulicznyUdźwig25,000 kgWysokość podnoszenia1750 mmCzas podnoszenia90 secDostępne długości platform7-8-9-10-12-14,5 metrówMoc silnika9 kW
System podnoszeniahydraulicznyUdźwig35,000 kgWysokość podnoszenia1750 mmCzas podnoszenia90 secDostępne długości platform8-9-10-12-14.5 metrówMoc silnika9 kW

Swoboda ruchów

Brak zwisów, belek poprzecznych, ramy fundamentowej i cztery niezależne wsporniki gwarantują mechanikowi optymalną przestrzeń roboczą pod i wokół podnośnika.

Stertil-Koni SKYLIFT posiada innowacyjną konstrukcję w kształcie litery Y, co sprawia, że jest ​​zarówno wytrzymały, jak i nowoczesny, gwarantując optymalną oszczędność miejsca. Dzięki pomysłowej, opatentowanej lekkiej konstrukcji płyty wspornikowe skutecznie przenoszą siły; brak tu rozwiązań niewygodnych dla użytkownika.

Swoboda ruchów skylift

Wielofunkcyjny i wielozadaniowy do wszystkich warsztatów

SKYLIFT dostępny jest w różnych modelach i nadaje się nie tylko do wielu rodzajów pojazdów, ale również sprawdza się w różnych warunkach warsztatowych. Czy masz już warsztat i chcesz go wyremontować? Wtedy, najlepszym rozwiązaniem będzie zintegrowany z podłożem platformowy model SKYLIFT. W przypadku remontu lub nowego warsztatu, dostępna jest podpodłogowa wersja SKYLIFT, a nawet hybrydowa wersja pół-zagłębiona.

Jeśli musisz zamontować podnośnik na zewnątrz, wtedy należy wybrać wersję z wodoodpornymu, antykorozyjnymi ocynkowanymi ogniowo stalowymi platformami do myjni. Sprawdź poniżej dane poszczególnych modeli.  

Podpodłogowy

Instalacja wersji podpodłogowej SKYLIFT przebiega bezproblemowo i gwarantuje pełen dostęp do pojazdu. Platformy najazdowe zagłębione w podłodze warsztatu są idealnie dla pojazdów niskopodłogowych. Wysokość podnoszenia pozostaje na poziomie 1750 mm. 

Pół-zagłębiony

Instalację SKYLIFT w wersji pół-zagłębionej charakteryzuje  bardzo mała wysokość najazdu, wynosząca zaledwie 260mm, dzięki specjalnym 90mm wgłębieniom na wszystkich czterech wspornikach podnośnika.

Zintegrowany z posadzką

Montaż modelu SKYLIFT zintegrowanego z posadzką odbywa się bez żadnych specjalnych przygotowań. Zapewniona jest duża przestrzeń robocza.

Wodoodporna wersja do myjni

Model SKYLIFT do myjni jest wodoodporny i wyposażony w pełni ocynkowane ogniowo platformy z antykorozyjną pokrywą i panelem sterującym wykonanym ze stali nierdzewnej.

Twój Wybór

  • Podpodłogowy
  • Pół-zagłębiony
  • Zintegrowany z posadzką
  • Wodoodporna wersja do myjni

Łatwa instalacja i obsługa

Czy możesz sobie wyobrazić, że do montażu SKYLIFT potrzeba jedynie 16 kotew do osadzenia w posadzce? Montaż podnośnika platformowego jest tak prosty, że możesz nawet nie zamykać warsztatu w trakcie montażu nowego podnośnika.

System kontrolny Ebright posiada siedmiocalowy, kolorowy ekran dotykowy z intuicyjną, łatwą obsługą oraz pełną informacją wizualną o procesie podnoszenia oraz jest konfigurowalny przez użytkownika/właściciela a by zagwarnatować jego pełne bezpieczeństwo. Ebright oferuje sterowanie symultaniczne dla konfiguracji tandem i jest dostępny na SKYLIFT wersja do myjni. 

Zabezpieczenie przed stoczeniem

Zabezpieczenie przed stoczeniem

skylift

Do wszystkich modeli platformowych SKYLIFT Stertil-Koni dostępna jest opcja zabezpieczenia przed stoczeniem, zapobiegająca ewentualnym uszkodzeniom podłogi warsztatu, wydłużająca jednocześnie rzeczywistą, efektywną długość platformy o 480 mm.

Wideo SKYLIFT

Wideo SKYLIFT

Wideo SKYLIFT

Kliknij na zdjęcie i odkryj wszystkie cechy podnoszonego mostu drogowego SKYLIFT, różne modele i konfiguracje.

Bezpieczne miejsce pracy

SKYLIFT zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie pracować pod podnośnikiem na dużej wysokości podnoszenia pojazdu 1,75 m. Dodatkowo, podczas montażu można zaprogramować wysokość podnoszenia. Wersja podpodłogowa SKYLIFT wyposażona jest w chowane pokrywy, które można automatycznie podnieść tak, aby przykryć wgłębienia, bez możliwości potknięcia lub zahaczenia nogi. Nie musisz martwić się wnękami w podłodze, a Twoi mechanicy mogą pracować bezpiecznie nad i wokół podnośnika.

 

Długi, dłuższy, najdłuższy

Stertil-Koni SKYLIFT można skonfigurować maksymalnie do długości 30 metrów, o łącznym udźwigu 70t. Dzięki specjalnie zaprojektowanej synchronizacji i pomostowi łączącemu dwie platformy SKYLIFT, podnośnik można używać zarówno jako jeden długi podnośnik lub dwa oddzielne.

Specjalne przedłużenia

Platformy SKYLIFT można rozszerzyć montując przedłużenia po jednej lub obu stronach platform. Przedłużenia można zamówić do nowego podnośnika lub doposażyć istniejący sprzęt, jeśli zmieniły się Twoje wymagania lub jesteś w trakcie rozbudowy swojego zaplecza warsztatowego. Przedłużenia posiadają otwory w których można założyć płyty montażowe, wykorzystując podnośnik SKYLIFT do centrowania kół.

SKYLIFT

Wolność podnoszenia ciężkich pojazdów

WIĘCEJ INFORMACJI