+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Obsługa systemu ebright w rękawicach roboczych

06/18/20 | 2020

Dostępny na rynku system sterujący ebright Smart Control wyposażony w kolorowy ekran dotykowy służy do sterowania zarówno kolumn przestawnych, jak i podpodłogowych podnośników samochodowych Stertil-Koni i można go obsługiwać w większości rodzajów rękawic roboczych. To rozwiązanie będzie wkrótce dostępne we wszystkich podnośnikach platformowych włączając legendarny podnośnik SKYLIFT. Na bieżąco będziemy informować o dostępności tej opcji.   

Sterowanie cyfrowe jest wygodne i niezwykle łatwe w obsłudze. Wyjątkowość systemu sterowania ebright z ekranem dotykowym polega na możliwości obsługi w rękawicach roboczych, co jest możliwe tylko na niewielu ekranach dotykowych.

W tych trudnych czasach kiedy najważniejsze jest zachowanie bezpieczeństwa i higieny, wszyscy operatorzy podnośnika mogą mieć założone rękawice podczas obsługi podnośnika. Takie rozwiązanie przyczynia się nie tylko do zwiększenia higieny pracy ale jest również bardzo praktyczne podczas przeprowadzania konserwacji i napraw lub wykonywania innych czynności związanych z obsługą podnośnika Stertil-Koni.

Cyfryzacja warsztatów

Od wprowadzenia systemu ebright w 2014 roku, Stertil-Koni przyczynił się do cyfryzacji warsztatów na całym świecie.  Konserwacja i naprawy mają istotne znaczenie dla utrzymania transportu publicznego, usług w zakresie bezpieczeństwa lub utrzymania floty pojazdów użytkowych dla sektorów logistycznych i dystrybucyjnych pracujących non-stop 24/7/365/.

                                            

Podnośniki samochodowe  z ekranem dotykowym

Podnośnik samochodowy Stertil-Koni jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze dzięki intuicyjnemu systemowi ebright. Operatorzy podnośnika zapoznają się z procesem jego funkcjonowania zarówno za pomocą sygnałów wizualnych jak i dźwiękowych. Nowoczesny, intuicyjny, praktyczny w obsłudze kolorowy ekran dotykowy pozwala na jego obsługę w prawie wszystkich rodzajach rękawic, gwarantując skuteczność, higienę i przede wszystkim bezpieczeństwo pracy. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo podczas wykonywania napraw i konserwacji. Dlatego pracujemy w grupie aby się nawzajem wspierać. Jesteśmy dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami już dziś