+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Podnośniki kolumnowe ST 1100 dla linii lotniczych Evergreen

Serwis  Egas, który wykonuje naprawy i konserwacje dla linii lotniczych Evergreen Airlines, pracuje na zestawie przestawnych podnośników kolumnowych Stertil-Koni. Nasz wyłączny dystrybutor na Tajwanie, Emma Vehicle Parts, sprzedał i zamontował ST 1100.

Podnośniki ułatwiają pracę serwisową Egas, również w zakresie bezpieczeństwa, podczas napraw i konserwacji ciągników lotniczych typu Goldhofer, Cobus oraz innych urządzeń naziemnych.

ST 1100 mobile column lifts for Evergreen Airlines  ST 1100 mobile column lifts for Evergreen Airlines

Międzynarodowe lotnisko

Linie lotnicze Evergreen kupiły 4 kolumny ST 1100, które posiadają najszerszą ramę wśród przestawnych podnośników kolumnowych. Podnośniki mogą unieść pojazdy o bardzo dużych kołach, takie jak ciągniki lotnicze. Evergreen Airlines (EVA) to jedna z dwóch największych linii lotniczych na Tajwanie. Linie są usatysfakcjonowane ze swoich nowych przestawnych podnośników kolumnowych, które pozwoliły na skrócenie czasu konserwacji i napraw sprżętu naziemnego, co ma ogromne znaczenie na zatłoczonym lotnisku.

Udźwig

Udźwig pojedynczej kolumny ST 1100 to 10 000 kg na kolumnę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 1 850 mm w ciągu zaledwie 94 sekund, co plasuje podnośniki Stertil-Koni w światowej czołówce pod względem szybkości i wydajności wśród przestawnych podnośników kolumnowych. 

ST 1100 for Evergreen Airlines   ST 1100 for Evergreen Airlines

Przestawne

Przestawne podnośniki kolumnowe Stertil-Koni są w pełnym tego słowa znaczeniu "przestawne". Dzięki syntetycznym kołom i hydraulicznemu mechanizmowi wózka paletowego z opatentownym zabezpieczeniem przeciążeniowym kolumnę łatwo można przestawić. 

Podnośniki kolumnowe ST 1100
Podnośniki kolumnowe ST 1100