+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Rekordowy sukces Skylift

skylift

Platformowy podnośnik Stertil-Koni SKYLIFT jest bardzo popularnym rozwiązaniem wśród firm autobusowych i naprawczych w Azji, a w szczególności w Japonii i Singapurze. SKYLIFT jest tak bardzo popularny w Singapurze, że stanowi standard w podnoszeniu autobusów.

Ze względu na swój unikalny projekt oraz korzyści wynikające z podnoszenia SBS Transit Singapur zlecił firmie Alniff Industries, dystrybutorowi Stertil-Koni na aglomerację Singapur, dostawę i montaż 28 SKYLIFT Stertil-Koni. SKYLIFT 250 ma 9 metrów długości i posiada zagłębione pokrywy i został zainstalowany w kilku nowych i istniejących zajezdniach autobusowych w Singapurze.

Skylift

"Po przeprowadzeniu gruntownej selekcji w procesie przetargowym, Alniff otrzymał kontrakt. To największe pojedyncze zamówienie SKYLIFT w historii Stertil-Koni." 

SKYLIFT- nazwa sama w sobie

Mack

SKYLIFT posiada nawet swoje własne tabliczki w warsztacie SBS Transit . Niektóre z zajezdni są odpowiedzialne za konserwację 600 autobusów, które muszą być utrzymane w idealnym stanie i spełniać rygorystyczne normy transportu publicznego Singapuru.

Automatyczne zabezpieczenie przed stoczeniem: Brak pomostów i zagłębienie w posadzce oznacza, że platforma nie spoczywa na podłodze warsztatu, która przy standardowym montażu może z czasem ulec uszkodzeniu.

Skylift

Innym wielkim sukcesem zakończył się wybór Tuff Kote (dystrybutor Stertil-Koni w Japonii) przez Takahagi Automobile Industry na dostawę i montaż SKYLIFT Stertil-Koni 350.  Takahagi Automobile przeprowadza naprawy i konserwacje, prace malarskie oraz serwis ciężkich pojazdów.

Pan Takahagi, właściciel firmy zdecydował się na najcięższy model SKYLIFT -  SKY 350. SKY 350 ma udźwig 35.000 kg i został wyposażony w platformę długości 14,5m z fabrycznie zainstalowaną platformą wyposażoną w światła LED i płyty antypoślizgowe.

Stertil-Koni SKY 250

 

Poza ostatnimi instalacjami SKY 350 przez Tuff Kote w Japonii, zamontowano również Stertil-Koni SKY 250 z chowanymi płytami aluminiowymi dla Goto Motors Inc. SKY 250 ma udźwig 25.000 kg i wyposażony jest w chowane płyty aluminiowe, które są w pełni ocynkowane i mają udźwig 1500 kg.

Chowane płyty aluminiowe są idealnym rozwiązaniem dla SKYLIFT w wersji zagłebionej. Automatycznie rozszerzające się płyty zwiększają mobilność skrzynek narzędziowych w warsztacie i gwarantują dodatkowe bezpieczeństwo.

Skylift

Serwisant ma pełną swobodę przemieszczania pod platformami w podnośniku pozbawionym belek poprzecznych, nożyc lub nieporęcznych kolumn, co nie jest możliwe przy tradycyjnym podnośniku platformowym. Ponadto, podnośniki cechuje:

  • oszczędność i efektywność
  • łatwość obsługi
  • automatyczne ochrona
  • indywidualne rozwiązania – fabrycznie zamontowane platformy o niskim prześwicie
  • do 30 metrów długości i 70 ton udźwigu