+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

MPK Łódź - największa sieć tramwajowa w Polsce obsługiwana przez podnośniki kolumnowe Stertil-Koni

MPK Łódź jest miejską spółką tramwajową w Łodzi i posiada jedną z największych sieci tramwajowych w Polsce. Od 2007 roku Stertil-Koni Polska wyposaża MPK Łódź w przestawne podnośniki kolumnowe.  

Kwadrans po 12 zabrzmiała piosenka the Final Countdown w wykonaniu Orkiestry MPK Łódź. Powoli otwarły się drzwi i do zajezdni wjechał tramwaj Pesa. Tramwaj powoli zajął miejsce na jednym z pięciu torów przeglądowo-naprawczych ze stanowiskami do obsługi tramwajów niskopodłogowych ze specjalistycznym wyposażeniem obsługowym, w skład którego wchodzą przestawne podnośniki kolumnowe Stertil-Koni. Prezydent Miasta Łódź wygłosiła przemowę w której podkreśliła silną potrzebę wdrożenia nowoczesnych rozwiązań transportowych. 

          

W tym roku Stertil-Koni dostarczy 60 przestawnych podnośników kolumnowych do kolejnej nowoczesnej hali serwisowej MPK Łódź do obsługi autobusów co oznacza, że hale warsztatowe MPK Łódź będą wyposażone łącznie w 106  przestawnych podnośników kolumnowych Stertil-Koni ST 1085 do obsługi różnego typu tramwajów i autobusów. Oficjalne otwarcie nowej hali serwisowej odbyło się w marcu 2019 roku. 

 

ST 1085

Przestawny podnośnik kolumnowy ST 1085

 

  ST 1085 oferuje:

  • Pełną uniwersalność podnoszenia dowolnego typu pojazdów oraz tramwajów o niskim zawieszeniu 
  • Dużą wydajność dla przedsiębiorstw transportu publicznego 
  • Maximum bezpieczeństwa w połączeniu z szybką i efektywną pracą 
  • Udźwig od 8.5 t  do 17.5 t na kolumnę

 

Pobierz broszurę ST 1085

Przestawne podnośniki kolumnowe ST 1085 są uniwersalnym, szybkim, bezpiecznym rozwiązaniem dla różnego rodzaju pojazdów transportowych

Konserwacja i naprawa tramwajów z ST 1085