+48 61 834 11 32 biuro@stertil.com.pl

Stertil preferowanym globalnym dostawcą firmy Scania

11/17/20 | 2020

Stertil-Koni ma przyjemność poinformować, że firma Scania będąca światowym liderem w przemyśle transportowym działającym w ponad 100 krajach, wybrała Stertil-Koni na preferowanego globalnego dostawcę podnośników dla swoich pojazdów ciężarowych na kolejne 3 lata. 

Scania and Stertil-Koni mobile column vehicle liftsTa umowa o współpracy to zwycięski tandem dwóch firm -  ekspertów w swojej dziedzinie. Scania zobowiązała się w swojej strategii dążyć do modernizacji ukierunkowanej na zrównoważenie sektora transportowego przy czym elektryfikacja projektowanych i produkowanych przez Scanię pojazdów stanowi kluczowy element tej koncepcji. Stertil-Koni wybrano na preferowanego globalnego dostawcę ponieważ jest zaangażowany we wsparcie i uzupełnienie startegicznych celów Scanii.
Stertil-Koni posiada ponad 35-letnie doświadczenie projektowo - produkcyjne a w swojej fabryce w Holandii dysponuje pełną gamą podnośników i wyposażenia warsztatu, charakteryzującego się zróżnicowaniem i ekologicznymi rozwiązaniami w zakresie podnoszenia, zapewniając ergonomiczną oraz wydajną konserwację i naprawy pojazdów. Obie firmy połączyły wspólne cele oparte na dążeniu do zapewnienia sektorowi transportu bezpiecznych, charakteryzujących się najwyższą jakością i przyjaznych środowisku rozwiązań. 

Przestawne,mobilne podnośniki kolumnowe
Scania and Stertil-Koni mobile column vehicle lifts

Zawarta umowa dotyczy dostawy dwóch typów podnośników; Stertil-Koni Mobile Column Vehicle Lifts models ST 1075 (7,500 kg na kolumnę) oraz ST 1085 (8,500 kg na kolumnę) z możliwością rozbudowy do 32 kolumn w jednym zestawie. Stertil-Koni dostarczy również niezbędne w warsztacie akcesoria do podnoszenia pojazdów. Utrzymanie w ruchu pojazdów użytkowych, zwiększanie wydajności, a także dystrybucja bezpiecznego i zrównoważonego ergonomicznie wyposażenia warsztatowego stanowi światowy cel numer jeden.

Bezpieczny dostęp do konserwacji i napraw

Przestawne kolumny Stertil-Koni oferują nie tylko maksymalną wszechstronność dzięki swojej "mobilności i braku kabli", ale również można łatwo je przemieszczać w warsztacie i przechowywać. Mobilne podnośniki kolumnowe, podobnie jak wszystkie inne typy podnośników samochodowych Stertil-Koni, są w pełni wyposażone w najbardziej zaawansowane i opatentowane funkcje bezpieczeństwa, a także są niezwykle łatwe i intuicyjne w obsłudze. Jest to możliwe dzięki inteligentnemu systemowi sterowania ebright Smart Control System wyposażonemu w 7-calowy ekran dotykowy, który nie tylko ułatwia obsługę ruchomych podnośników kolumnowych, ale również dostarcza użytecznych informacji dotyczących monitorowania i diagnostyki w celu zapewnienia optymalnej efektywności użytkowania oraz jest konfigurowalny przez użytkownika/właściciela aby zagwarnatować jego pełne bezpieczeństwo.

             

Zrównoważony System Transportu 

Pehr Andersson, Kierownik Zaopatrzenia w Grupie Scania “Nasi dostawcy są dla nas niezwykle ważni w procesie przekształcenia naszego profilu działalności w kierunku zrównoważonego system transportu a Stertil-Koni posiada wszystkie możliwe atrybuty, które pomogą nam na tej ścieżce rozwoju. Cieszymy się z podpisania globalnej umowy ze Stertil-Koni oczekując długiej i owocnej współpracy".   

Feike-Jan Bergstra, Manager ds. Globalnej Sprzedaży, Stertil-Koni, "Podpisanie tego kontraktu z firmą Scania jest wielkim wyróżnieniem dla Stertil-Koni jako wiodącej na świecie firmy w branży podnośników dla pojazdów ciężarowych. Celem firmy Scania jest dążenie do stworzenia zrównoważonego systemu transportowego. Stertil-Koni doskonale włącza się w ten proces z pełną gamą produktów i wyznacza zielony standard w dziedzinie podnośników. Naszy regionalny kierownik sprzedaży, Anne Jan van der Meulen, wraz z Pehrem Anderssonem z Scania wspólnie wykonali wspaniałą pracę, a Stertil-Koni pozostanie dumnym partnerem firmy Scania na kolejne lata".